Motokrosa komisijas kontakti
Motokrosa komisijas sastāvs, Sekretariāts, PR speciālisti

Kontakti

Aldis Baltiņš, Motokrosa komisijas vadītājs

mob.tālr.: 29414055

e-pasts:  aldis@abtons.lv

Egija Skurbe, LaMSF biroja sekretariāts
tālr.: 29441380
e-pasts:  egija@lamsf.lv 

Motokrosa komisijas sabiedrisko attiecību speciālisti

Jānis Pastars, foto

tālr. 29131372, e-pasts:  pastars.mx@gmail.com 

Monta Tiltiņa, sociālo tīklu administratore

tālr. 28300093, e-pasts:  monta.tiltina@inbox.lv  

Kristīne Ābelniece, preses relīzes
tālr.: 29441380, e-pasts:  kristine@lamsf.lv

Visus ieteikumus un rakstus, kurus vēlaties, lai publicētu mūsu mājas lapā sūtīt uz augstāk minēto e-pasta adresi. Kā arī gaidām no visiem trašu īpašniekiem aprakstus par savu trasi un, protams arī aicinājums klubiem ievietot informāciju par sevi, lai klubs kļūtu atpazīstamāks skatītāju vidū. 

Motokrosa komisijas sastāvs

Aldis Baltiņš
Tālr.: 29414055
E-pasts: aldis@abtons.lv

Kristers Serģis
Tālr.: 29559921
E-pasts:  kristers@sergis.lv

Arvis Sanders
Tālr.: 29210916
E-pasts:  arvis_sanders@yahoo.com

Leons Kozlovskis 
Tālr.: 29626312
E-pasts:  leons.kozlovskis@inbox.lv

Mareks Štrauss 
Tālr.: 29480227
E-pasts:  mareks.strauss@parvalde.lv

Dzintars Baltais
Tālr.: 29552553
E-pasts:  dzintars.baltais@gmail.com

Fīlips Kempelis
Tālr.: 29450275
E-pasts:  filips85@inbox.lv

Ēriks Eizāns
Tālr.: 229112111
E-pasts: eriks@motokruizs.lv

Zigmārs Stoļarovs

Tālr.: 29273050
E-pasts: kvadrukomisija@gmail.com

Edgars Rutkis

Tālr.: 28256312
E-pasts: edgars@motomafia.lv

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .