LaMSF biedru saraksts


Agarska Triāla klubs

Artūrs Grīnfelds, Jelgava

arturs.grinfelds@gmail.com 

29874628

Aivo Moto Centrs 


 Arvīds Šteinbergs, Ozolnieki

 arvids@dailes.lv

29218188


AKA Team

Agris Kibars, Rīga

agris@akagroup.lv

29204640



Atis Pārums, Mārupe

apmotoklubs@inbox.lv

29550352

Mārtiņš Sils, Rīga

msi@appasaule.lv

29227217

Auto - moto SK Sumata


Andris Kajaks, Ventspils

afis2082@inbox.lv

26397662

Bieriņu motoklubs Mārupe

Aivars Ābols, Mārupe

bierinumoto@inbox.lv

29430707

BJC "IK Auseklis"

Vladimirs Šibajevs, Rīga

bjcauseklis@riga.lv

29276829

Bruno Racing team

Bruno Rožkalns, Rīga

brunoracingteam@gmail.com

29205427

CAMK Latgale

Aigars Virza, Rēzekne

camklatgale@inbox.lv

29204465

CEC I.S. Racing

Ivo Šteinbergs, Ozolnieki

cec.isracing@gmail.com

29400599

DAKO Ziemeļvidzeme

Igors Budkins, Smiltene

dainis@vaidens.lv

29123558

Dienvidu Motoparks

Toms Strupmanis, Rīga

strumpmanis@gmail.com

29333769

Elkšņi

Ilmārs Justs, Ikšķile

ilmarsj@inbox.lv

29217590

Eglic Racing

Uldis Eglītis, Dobele

eglicracing@gmail.com

29284863

F.F.F. Sporta klubs


Gatis Freibergs, Grobiņa

fffmotors@inbox.lv

29256772

Fox Hill Moto Team

Roberts Frienbergs

r2l@r2l.lv

22336307

GAUJAS KAUSS MX Team

Uldis Grava, Valmiera

uldis69@gmail.com

29217227

Grobiņas MK

Gunita Mateusa, Grobiņa

grobinas-mk@inbox.lv

26392762

Ghetto MX Team

Āris Guļevskis, Rīga

bp3@inbox.lv

29992229

Gulbenes Moto

Aleksejs Kuzmins, Gulbene

gulbenesmoto@inbox.lv

28351760

Jāņa Vintera Moto Team Riga

Jānis Vinters, Jelgava

janisligo@apollo.lv

29244427

Jaunība BJC Daugavpils 

Antons Macuks, Daugavpils

antonsmacuks@inbox.lv

29283822

Kristera Serģa motoklubs

Kristers Serģis, Rīga

kristers@sergis.lv

29874628


Kalsnava MB

Jānis Lungevičs, Madona

kalsnava@madona.lv

29412435

Karro MX

Ainārs Karro, Rīga

matisskarro@yahoo.com

26568800

KEMKO MK

Jānis Kempelis

kemko56@yahoo.com

29207371

Latvijas Motoklubu Asociācija

Aivars Freimanis, Mārupe

arnisb@tvnet.lv

29238017

L.R.K.

Raivis Kurpnieks, Sigulda

klubslrk@gmail.com

29474066

Ļitvinova Motosporta klubs

Agris Ļitvinovs, Carnikava

agris@litvinovs.lv

29213837

Mazmoto Racing Team

Kaspars Brigzne

mazmoto@inbox.lv

29913613

Moto AZ 

Jānis Baunis, Vidriži

baunisjanis@inbox.lv

29163916

MK Rambas

Raivis Krastiņš, Ozolnieki

29559870

Motoaplis

Dainis Liņķis, Rīga

motoaplis@motoaplis.lv

29323030

Motodroms

Dzintars Baltais, Mārupe

dzintars.baltais@gmail.com

29552553

Motoklubs APE

Mairis Levans, Ape

mairis@dino-co.lv

29249496

Motoklubs ASB

Mārcis Straume, Aloja

normunds129@inbox.lv

29208454

Motoklubs REMUS

Aigars Zelčs, Rēzekne

aigarszelcs1978@inbox.lv

29247552

Motokurzeme

Mareks Štrauss, Liepāja 

mareks.strauss@parvalde.lv

29480227

Motoprieks

Jānis Mickevičs, Rīga

micuki63@inbox.lv

29222963

Motoklubs XKross

Artūrs Linters, Rīga

info@xkross.lv

29138933

Adventure Team Latvia

Sandijs Baltkājs, Jūrmala

sandijs.baltkajs@gmail.com

26585999


Inga Kārkliņa, Sigulda

ingafox@inbox.lv

29445116

Leons Kozlovskis, Ādaži

leons.kozlovskis@inbox.lv

29626312


Valdis Seratinskis, Rīga

mxmoduls@yahoo.com

26401288

MX4 Dobele

Māris Sniķers, Dobele

maris.snikers@gmail.com

29293719

Nacionālā Motosporta apvienība

Kaspars Cveiģelis, Rīga

superkauss@inbox.lv

29513855

Pa Tī

Oskars Valpēters, Lielvārde

skpati@inbox.lv

29420024

Pīlādzis TSK

Ēriks Pīlādzis, Stelpe

info@motosport.lv

29454683

Rīgas Jauno tehniķu centrs

Kaspars Brigzne, Rīga

kashinjhh@inbox.lv

29913613

Reišulis MX

Kaspars Reišulis, Ragana

kasparsreisulis@gmail.com

29222734

Venstpils motoklubs Rodeo

Arvis Sanders, Ventspils

rodeo@apollo.lv

29210916

Saldus Motoklubs

Aidis Heirings, Saldus

aidish@inbox.lv

29253550

Speedway Grand Prix of Latvia

Vladimirs Ribņikovs, Daugavpils

nivels@apollo.lv

29558830


Sporta Atbalsta Centrs

Anatolijs Abramovs, Rīga

anatolijs@apollo.lv

29253521

Sporta klubs RAMO Motorsport

Uldis Zaharāns, Aizpute

ramomotorsport@inbox.lv

29397995

Sporta klubs Slīterāni

Andis Bikaunieks, Jēkabpils

andisbikaunieks@inbox.lv

29139712

Stari Motocentrs

Intars Sabulis, Gulbene

intars.s@inbox.lv

26666231

Stuntfighters

Mārtiņs Arents, Rīga

mapo@stuntfighters.lv

26637777

Suzuki Latvia

Jānis Vilders, Cēsis

vilders@vilders.lv

29250521

Talsu Moto klubs

Ritvars Volfs, Talsi

ritvars.volfs@apollo.lv

29109153

Moto Mafia

Toms Gulbis, Garkalne

toms_gulbis@inbox.lv

26496500

Tempo 24 H

Iveta Kaminska, Rīga

info@autoeuro.lv

26427833

VV Moto Racing Team

Ivars Rubīns, Ķegums

vvmoto@inbox.lv

29410997

Ilva Virkstene, Madona

ilvavi@inbox.lv

26443271

Anrijs Beržanskis, Liepāja

anrijs89@inbox.lv

26350263

Daiga Gulbe, Baloži

daiga.gulbe@gmail.com

29494448

Mārtiņš Egle, Krogsils

bbaclub.lv@gmail.com

26101388

Gundars Rubenis, Stāmeriena

vecsalenieki@inbox.lv

29123416

Ingars Ozoliņš, Salaspils

mxstopini@gmail.com

29167259

Kirils Simakovs, Rīga

kirils.simakovs@gmail.com

27044157

Santis Vinzols, Brocēni

ssantis@inbox.lv

29106767

Motosporta skola "Mini Speedfighters"

Edgars Vilcāns, Rīga

vilcans.edgars@gmail.com

29152315

Imants Solovjevs, Rīga

dimantsmx@inbox.lv

29286526

A projekti

Artūrs Robežnieks, Ogre

arturs@ktm.lv

29405616

Zigmārs Alksnis, Grobiņa

komunaltehnika.z@apollo.lv

29294420

Nikijs Platkēvičs, Inčukalns

nikijs.platkevics@gmail.com

26386483

Romāns Ērkulis, Ogre

romanserkulis@inbox.lv

29228498

Jānis Hāze, Rīga

rixmoto@gmail.com

29253388

Varis Ķūrēns, Mazsalaca

salacaskauss@inbox.lv

22081505

Dina Markova, Gulbene

dina_markova@inbox.lv

26451274

Normunds Jukša, Pļaviņas

normunds777@inbox.lv

26728575

Mārtiņš Lagzdiņš, Kuldīga

martins@motorsport.lv

26680173

Xskill racing team

Dace Igale

dace.igale@inbox.lv 

26516060

MX Nācijas

Valdis Seratinskis

mxmoduls@gmail.com

26401288

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .