NEWS
LET’S SPORT
ABOUT US
PRESIDIUM
UEM KONGRESS
FIM WORLD CHAMPIONSHIPS AND CUPS
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS AND CUPS
BALTIC CHALLENGE CUP

ENDURO E
MOTOCROSS MX
ROAD RACING
SKIORING
TRACK
TRIAL
ACTUAL
MEMBERSHIP
REGULATIONS
DECISIONS
DOCUMENTATION
CALENDAR
RESULTS
PARTICULARLY RESULTS
START NUMBER
MEETINGS
TIESNEŠI
TOURISM
DISCIPLINARY AND ARBITRATION
HISTORY AND VETERAN

RESULT’S ARCHIVES
RULES
EVENTS
ADVERTISEMENT
PROJECTS
OFFERS
SPONSORPROGRAMMS
PURCHASE
INTERESTING
MEDIA REVIEW
PICTURE - BOOK
VISITORS BOOK
MOTOFILM AND PHOTOGRAPHY FESTIVAL
MOTOFILMU UN FOTOGRĀFIJU FESTVĀLA MATERIĀLI
TRASES
MEETINGS Drukāt

<< Atpakaļ

Nr.p.k. Atbildīgā personaJautājumsLēmums Pielikums
1Kuļikovs Kaspars1. 2009.gada sēdes protokola Nr.3 apstiprināšanaApstiprināt 2009.gada sēdes protokolu Nr.3
2Kuļikovs Kaspars2. 2010.gada sezonas kalendāra, Latvijas atklātā individuālā un klubu čempionāta un LaMSF kausa izcīņas nolikuma triālā un Baltijas individuālā čempionāta nolikuma triālā apstiprināšana.Apstiprināt 2010.gada sezonas kalendāru, Latvijas atklātā individuālā un klubu čempionāta un LaMSF kausa izcīņas nolikumu triālā un Baltijas individuālā čempionāta nolikumu triālā. Abus nolikumus iesniegt saskaņošanai LaMSF ģenerālsekretārei. Ierosināt DAK veikt grozījumus kodeksā, paredzot noteikt drošības naudu 50 LV apmērā triālam, iesniedzot protestu rakstiskā veidā pēc visu dalībnieku finiša.
3Kuļikovs Kaspars3. Atsevišķu vēsturisko faktu apstiprināšana par triāla rezultātiem.Apstiprināt Latvijas čempionāta rezultātus , pamatojoties uz LaMSF arhīvos pieejamajiem datiem kopš 1985.gada.
4Kuļikovs Kaspars4. Sporta meistara un sporta klases triālā ieviešana.4. Uzdot E.Agarskim izstrādāt pirmo uzmetumu Sporta meistara un Sporta klašu apbalvojumiem triālā, atbilstoši izdiskutētajiem būtiskajiem nosacījumiem, kuri jāietver šajā nolikumā.
5Kuļikovs Kaspars5. Dažādi jautājumi.5. Apstiprināt 2010.gada ranga tabulu. K.Skudram jāapkopo un jāsagatavo velotriāla noteikumi, K.Kuļikovam sadarbībā ar E.Agarski jāapkopo un jāsagatavo mototriāla noteikumi. K.Skudra turpmāk apņemas pieaicināt uz Latvijas čempionāta sacensībām Red Bull pārstāvjus, kā arī citus interesentus un atbalstītājus atbilstoši situācijai. K.Kuļikovam izstrādāt atsevišķus konkursa noteikumus gada licenču īpašniekiem, pamatojoties uz izdiskutētajiem būtiskajiem nosacījumiem, kuri jāietver šajā konkursa nolikumā. K.Skudram noskaidrot par Anitas Getautes disertācijas darbu Sporta Akadēmijā. E.Agarskim noskaidrot par visiem juridiskajiem šķēršļiem totalizatora ieviešanai Latvijas triāla sacensībās.
 

   
Datums no:
 
Datums līdz: 
 
 

 
   



   
A/B A/B grupa
E exp E ekspertu grupa
E ies E iesācēju grupa
E rūķ E rūķīšu grupa
Eelite E elites grupa
TRI B B grupa
TRI C C grupa
TRI D D grupa
Triāla komisija
Enduro komisija
Motoaplis
2009 © LaMSF
Portālā LaMSF.lv ievietotās informācijas kopēšana vai izplatīšana bez atsaucēm ir stingri aizliegta
Ienākt